تاریخچه:

موسسه زبان مهر از تیر ماه سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را به طور حقیقی آغازکرد. موسسین و مدیران پرتلاش و پرشور موسسه توانستند از آن سال تاکنون شعب مختلفی را تاسیس نمایند.

دامنه فعالیت ها:

حوزه فعالیت موسسه در زمینه ارائه خدمات آموزشی و برگزاری کلاس های زبان انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ،به طور حضوری گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی، اختصاصی ویژه دانشجویان دانشگاه ها، اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی کشور، کارمندان ادارات و شرکت ها، نهادها، مدارس و مهدکودک ها در قالب دوره های فشرده و نیمه فشرده، عادی برگزار می شود.

اهداف:

تفکر موسسین و مدیران موسسه در هر لحظه در جهت پیشرفت در عرصه های علمی و آموزشی و بهره گیری از مدرنترین متد های آموزشی و خدمت صادقانه به همشهریان و هموطنان عزیز بوده و هست بدین منظور برنامه ریزی امور به اختصار بدین شرح است .

۱- تدوین اساسنامه و چارت سازمانی مدون در جهت مدیریت و ارائه خدمات یکپارچه در تمامی شعب

۲- گسترش حوزه فعالیت های موسسه در زمینه آموزش زبان های خارجی و طراحی پکیج های آموزشی مورد نیاز متقاضیان با استفاده از مدرن ترین متدها و استانداردهای حال حاضر جهان

۳- ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی در تمامی شعب وابسته با استفاده از افراد مجرب و نخبه

۴- توسعه و راه اندازی مراکز جدید در مناطق مختلف در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به همشهریان

۵- ارائه خدمات آموزشی به ارگان ها، شرکت ها، بنیاد ها، انجمن ها، مدارس و غیره

۶- ایجاد زمینه برای حضور افراد کم درآمد در کلاس ها

۷- آموزش نیروهای دانشگاهی و تحصیل کرده و به کارگیری از آنها در عرصه های اداری و آموزشی مرتبط با فعالیت موسسه

چشم انداز ها:

در حال حاضر حدود ۳۳ نفر کارشناس، کارشانس ارشد و دکتری به عنوان گروه علمی و مشاورین آموزشی موسسه حدود ۵ نفر کارشناس امور اداری و مالی با موسسه همکاری دارند و امید است در آینده نزدیک شاهد تحولات چشم گیری در روند آموزشی این آموزشگاه باشیم .


آشنایی با موسسه هوشمند زبان مهر

۱۰ دلیل برای انتخاب موسسه زبان مهر

به عنوان برترین مرکز آموزش زبان‌های خارجی غرب مازندران )

مجوز های رسمی : بسیاری از مراکز آموزشی زبان دارای یک مجوز (پسر یا دختر)  جهت صدور مدرک پایان دوره می‌باشند. موسسه مهر علاوه بر دارا بودن دو  مجوز صدور مدارک پایان دوره برای آقایان و خانم‌ها، دارای مجوزهای رسمی به عنوان موسسه زبان نیز می‌باشد.

لوح تقدیر :  دریافت لوح تقدیر  به عنوان برترین مرکز آموزش زبان در غرب استان مازندران

استفاده از سیستم مدرن جهت آموزش : استفاده از تکنولوژی های مدرن آموزشی و امکانات کمک آموزشی جهت بالا بردن سطح زبان آموزان

  مدرسین متعهد : دارای مدرسان متعهد، توانا، خوش سابقه و خوش فکر در سطح استان مازندران

برگزاری جلسات با اولیا و مربیان : پیرو برنامه‌های توسعه سطح زبان‌آموزان ، موسسه مهر اقدام به برگزاری جلساتی برای هرچه بهتر کردن سطح و روند آموزشی این موسسه میکند .

دوره های تربیت مدرس : تربیت مدرسین دوره‌های مکالمه و IELTS

برگزاری مراسم و جشن‌ها و اردوهای تفریحی : برگزاری مراسم و جشن‌های فارغ التحصیلی و اردوهای تفریحی با حضور دانش آموختگان، خانواده‌ها، اساتید و کادر مرکز زبان مهر

برنامه محور بودن : هماهنگ با سیستم آموزشی کشور و آموزش پرورش ، جهت رفاه زبان آموزان عزیز به هنگام سفرهای تابستانی و یا سفر های نوروزی و غیره ….

طراحی و توسعه سیستم های آموزشی آنلاین و هوشمند : انجام فعالیتهای پژوهشی و علمی  زیر نظر جناب آقای امیر شکوری (مدیریت موسسه زبان مهر ) در جهت تولید محتواهای آموزشی آنلاین و مجازی ، در جهت بالابردن سطح علمی و سهولت روند آموزشی زبان آموزان گرامی

 تعیین سطح هوش زبانی : بررسی و تعیین سطح زبان آموزان به جهت بررسی سطح زبانی و میزان توانایی آنها در درک بهتر مطالب آموزشی

 


فروشگاه زبان مهر : بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

 

 

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

زبان مهر مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالاهای آموزشی زبان به شمار می رود که در گروههای مختلف در این مجموعه اینترنتی عرضه می شوند. موسسه زبان مهر با تنوعی بسیار بالا از محصولات مختلف ، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان زبان مهر می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت زبان مهر را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان زبان مهر است.

 

همواره یکی از اولویت‌های زبان مهر ، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای زبان مهر بسیار مهم است که کاربران  آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. زبان مهر از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

 

زبان مهر با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین محصولات در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران ، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب ، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های زبان مهر محسوب می‌شود.

زبان مهر با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و زبان مهر نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت زبان مهر و خدمات ارائه شده در آن ، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در موسسه زبان مهر بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏ کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت زبان مهر، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

 

لازم به ذکر است که زبان مهر در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تنکابن نمایندگی فروش کالا و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.


 

به جمع  ۱۰۰۰ نفری زبان آموزان موسسه مهر بپیوندید !

 

موسسه هوشمند زبان مهر با بیش از یک دهه تجربه در امر آموزش ، دارنده مجوز از سازمان آموزش و پرورش استان می‌باشد که زیر نظر مستقیم دکتر شکوری، عضو هیئت علمی دانشگاه و دانشجوی دکترای تخصصی آموزش زبان اداره می‌گردد ، موسسه هوشمند مهر با داشتن کادری مجرب و نزدیک به یک هزار نفر زبان آموز توانسته است بیشترین جامعه آماری زبان آموزان را در غرب استان مازندران به خود اختصاص دهد و موسسین و مدیران پرتلاش و پرشور موسسه توانستند تاکنون شعب مختلفی را در سرتاسر استان تاسیس کنند ، حوزه فعالیت موسسه در زمینه ارائه خدمات آموزشی و برگزاری کلاس های زبان انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ،به طور حضوری گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی، اختصاصی ویژه دانشجویان دانشگاه ها، اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی کشور، کارمندان ادارات و شرکت ها، نهادها، مدارس و مهدکودک ها در قالب دوره های فشرده و نیمه فشرده و عادی می باشد